BENZER FİLMLER

Bulut Atlası – Cloud Atlas Türkçe Dublaj İzle

Bulut Atlası – Cloud Atlas Türkçe Dublaj İzle
PUAN : 5.0
  • İzlenme: 9047
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
1850 yıllarında Pasifik Okyanusa yolculuk yapan ve bu yolculukta isteksiz bir turistin 2 savaş arasında kalmış Belçikada hayatını sürdürmüş istikrar sahibi olmayan ve geçimini beste yazarak sağlayan Vali Reagan yönetmenliği Californiada yaşamakta yüce gönüllü gazete yazarı yeraltı dünyasındaki alacakaranlıkları korkusuyla kendilerinden kaçan başarısız biridir. Ölüm hücresinde yatarken genetik kimyası mutasyona uğramış servis elemanı, bilim ile medeniyet çökümünü yaşayan adalarda yaşayan Zachry Cloud Atlas anlatıcılarından tarih koridorunda sesinin yankısını duyuyor ve kaderleri değişiyor. David Mitchell 'in üçüncü romanındaki insanoğlu tehlikeli güç arzusuna dair düşünme fırsatı sunabilmek adına tür, zaman ve dil ayrıca sınırları kaldırtıyor.
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
ibrahim 19 Mart 2015, Perşembe
Bu sitenin en büyük eksiği filmlerin çoğunun yorumları olmaması,Bence adminler kötü yorumları yayınlamıyor.Bu yüzden film tercihimizi sansa birakiyoruz.Filme gelince tabi eğer yayınlanirsa yorumum,Okadarda iyi bir film değil.Görsel açıdan tatmin edici ama akış ve senaryo cok iyi degil bence. Filme 10 üzerinden 5 veririm.
Avatar
Ziyaretçi
admin 19 Mart 2015, Perşembe
Merhabalar,
Yorumlar küfür içerse dahi yayınlıyoruz. Tabi ki sansürleyerek. Filmleri biz çekmedik ki, yani filme gelecek olumsuz yorumu neden yayınlamayalım :D Sadece yorum yapmaya teşvik etmiyoruz. Zorlamıyoruz yani yapmak isteyen yapar yorumu, diğer siteler gibi zoraki yorum yaptırmak da etik olmaz. Bakın her sitede reklamlar doludur bizde öyle değil. Sitemizi ve ziyaretçilerimizi önemsiyoruz. İyi seyirler.
Avatar
Ziyaretçi
derya 19 Haziran 2016, Pazar
izlediğim en derin filmlerden derin olmayan izlemesin ınception tadında anlayana...puanıysa kesinlikle 8 ve üzeri