BENZER FİLMLER

Earth to Echo Full İzle

Earth to Echo Full İzle
PUAN : 5.0
  • İzlenme: 16434
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Muhitlerinde yeni bir yapım çalışması başlayınca, en iyi arkadaş olan Tuck, Munch ve Alex bir şekilde garip ve özel kodlu mesajlar almaya başlar. Önemli bir şeylerin olduğuna inanan arkadaşlar, ailelerine ve kimi yetkililere gider. Etraflarındaki herkes mesajların ciddi olmadığını düşününce, üç arkadaş kodu kırmak ve kaynağını bulmak için gizli bir maceraya atılır. Ancak olayı kendi ellerine almaları üçlüyü zora sokacak, ümitsiz bir şekilde yardımlarına ihtiyaç duyan başka dünyalı, gizemli bir yaratık keşfedeceklerdir. Hepsinin hayatını sonsuza dek değiştirecek, destansı bir o kadar da merak uyandırıcı ve heyecan verici bir yolculuk. İyi Seyirler.
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Dokuzuncu Köyden Kovulan 11 Ekim 2014, Cumartesi
Başlığını full diye atıyorsunuz film sadece Trailer ı var. Sonra neden sitem google de top olmuyor. Ne gelen adam bu sitede durur, ne de sana faydası olsun diye reklamlarına tıklar. Önce dürüstlük.
Avatar
Ziyaretçi
admin 11 Ekim 2014, Cumartesi
Merhabalar,
Açıklamaların başına muhakkak bildiri yapıyorduk fakat ekibimiz gözünden kaçırmış olmalı. Filmleri çevirip, siteye yüklemeden önce konu açılıyor, sonrasında film bitince yükleniyor. Bunu belirtmediğimiz için özür dileriz. İlerleyen saatlerde film yayında olur. İyi seyirler.
Avatar
Ziyaretçi
Alican 12 Ekim 2014, Pazar
İzleyicilerden filmlerin altlarına yorum alsak gerçekten cok müteşekkir olacağız arkadaşlar izlediyseniz bir yorumu cok görmeyin bizlerde kararsız kalmayalım tşkler..
Avatar
Ziyaretçi
timur derin 01 Kasım 2014, Cumartesi
omuz kamerası ile çekilen filmlerden nefret ediyorum. blair cadısından sonra tonla çekildi böyle filmler. hepsi de berbat. mazosist iseniz seyredin.