BENZER FİLMLER

Gel Ve Gör Savaş Filmi İzle

Gel Ve Gör Savaş Filmi İzle
PUAN : 5.0
  • İzlenme: 39396
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Alman işgalindeki Beyaz Rusya'da yaşayan bir gencin anarşistlere katılması çerçevesinde savaş eleştirisi yapan Gel Ve Gör, Alman işgalinin yarattığı maddi ve manevi yıkımı gözler önüne koyar.
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
kalite 13 Ekim 2013, Pazar
Çok güzel bir savaş filmi acı,dram ve savaş hepsi bir arada.
Avatar
Ziyaretçi
Lupo 28 Aralık 2013, Cumartesi
Rus'ların 2. dünya savaşına dair çekilmiş bütün filmlerini izledim,Bunlar arasında en iyileri diye adlandırılan >İvan'ın Çocukluğu,Askerin Türküsü,Leningrad Kuşatması,Kapıdaki Düşman,Tırmanış,ve Bu Gel ve Gör adlı Film,İnanın hepsini toplasanız Tek bir Film bile etmez,hepsi son derece berbat ,ne konu olarak,ne görsel olarak,hiç bir rus filminde aradığınız sinema keyfini bulamazsınız,İnanın bu kadar boşta gezen kalabalıkları bana verseler Cep telefonumun kamerası ile ruslardan daha iyi filmler çekerim,Film sitelerinde beş para etmeyen filmler için kullanılan "Zaman kaybı diye bir söz vardır,bana göre bu film ve tüm rus filmleri Zaman kaybından daha kötü ,boşuna izlemeyin ,demedi demeyin.Arıca unutmadan söyliyeyim- tabiki rusların 2.dünya savaşında 100'lerce ,1000'lerce film yapılacak hikayeleri vardır ama, rus sinemacıları bunu sinemaya aktaramadılar,gelişmiş dünya imkanlarından ve sanattan çok geri kaldılar,sebebi de olsa olsa tabiki 100 yıla yakın kominist bir rejimde aç, biilaç,ve özgürlüklerden, haklardan,ve tüm güzelliklerden yoksun olarak yaşamış olmalarıdır.adamların aktörlerinin oyuncularının sanatçılarının yüzlerinde bakışlarında bile kominizmin derin acılarının izleri sürmektedir ve bu yüzden rol yapamamaktadırlar.
Avatar
Ziyaretçi
chihiro chan 08 Ağustos 2014, Cuma
ivanın çocukluğuna bile kötü diyen birinin söylediklerine asla itibar edilmez sinema dersi olarak okutulan tarkovsky gibi bir yönetmenin başyapıtı asla kötü olamaz. olsa olsa holiwood filmleriyle büyüyen sanattan anlamayan birinin yorumunda kötülenebilir. kaldı ki askerin türküsünü falan hiç söylemeyeceğim. bu filmi bilmem izlemedim henüz önce yazayım dedim çünkü yapılan yorum çok canımı sıktı. böyle sinema izleyicisi olunmaz ki.
Avatar
Ziyaretçi
babatürko 27 Kasım 2014, Perşembe
coooooooooooook kötü kardeşim neden tartışıyorsunuz bence cccccccoooooooooooooook kötü ama bu benim izleyişim benim düşüncem mesela dün izlediğim flimin benden önce ki arkadaş yorumunda vakit kayybı yazmıştı 2 saat 10 dakikalık flim için ben izledim bayıldım süper bir dram ansızın anlamaya başladığınız da sizi şaşırta bir final hoşuma gitti ama bu flim o dönem deki sovyet rusya sının propaganda sı
sanat değeri varmı bilmem ama benim için yok başlangıçç muğlak sonuç muğlak ben sevmedim izleyip desevecek ola varsa buyursun