Gladyatör Filmini İzle

Gladyatör Filmini İzle
IMDB 8,5/10

Açıklama : Roma İmparatorluğu'nun en başarılı döneminin mimarı sayılan General Maximus'tan, İmparator bir süreliğine ülkeyi yönetmesini ister. Bu süre içinde imparatorun oğlu tahtın elinden gideceğini anlayınca General Maximus'a bir suikast düzenler ve karısıyla çocuğunu öldürür. General Maximus'u da gladyatörlerin yanına sürgüne gönderirler. Yıllar sonra tekrar Romaya dönen Maximus karısının ve çocuğunun intikamını almak istemektedir... İyi seyirler dileriz. , , , , , , ,

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular
19.01.2015 23:05 Türkçe Dublaj 2000 - ABD , İngiltere Aksiyon , Dram , Macera 155 Dak. Ridley Scott Russell Crowe , Djimon Hounsou , Joaquin Phoenix , Connie Nielsen , Giorgio Cantarini.

Son eklenen filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Dikkat:  Filmiizle.org sitesinde 18+ erotik filmler bulunmaktadır. Sitemize 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sitemiz filmiizle.org adresindeki içerik tanıtım amacıyla eklenmektedir. Filmiizle.org 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir Sitemizdeki içeriğin doğurduğu yasal ihlalleri filmiizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz. En geç 3 iş günü içerisinde belirtilen içerik hakkında gerekli düzenlenemeler yapılacaktır. Filmiizle.org yerli ve yabancı güncel film içeriği ayrıca erotik film izle yayınlarıyla internetin ender film izle me sitelerinden birisidir.
turbobit film indir -
VİDEO HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.