Filmi izle , yerli ve yabancı filmler

Filmiizle.org her an güncellenir! En son çıkan filmleri kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz.
Anasayfa - Erotik Film izle - Komedi Filmleri - Korku Filmleri - Bize Yazın - Yardım!

Osama Film İzle

11 Şubat 2011 Yazan admin

Osama

Filmin Puanı: 7.4 (imdb)
Yapım:2003 ~ Afganistan, Hollanda, İran
Tür:Dram, Savaş
Yönetmen:Siddiq Barmak
Film Hakkında: Taliban yandaşlarının iktidarda olduğu sırada Afganistan’daki kadınlara karşı yapılan yasaklamaların anlatıldığı dramatik türde bir yapım. Kadınlar yanında erkek bir akrabaları olmadan dışarda bile dolaşamamaktadır. Tam bu olayların ortasında bir anne ve kızının , Taliban askerleri ile yaşadıklarının anlatıldığı, savaşların gerçek yüzünü gösteren 2003 Afganistan, İran ve Hollanda ortak yapımı bir film.

Kısım 1

Kısım 2

Kısım 3

Kısım 4

Kısım 5

Kısım 6

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Kategori Belgesel Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yeni Eklenen Filmler

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Filmiizle.org sitesindeki videolar tamamen tanıtım amacıyla eklenmiş olup , embed kodları ile Yahoo video , Google video vb.. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Filmiizle.org sitemizde bulunan erotik kategorisine 18 yaş altındakilerin girmesi yasaktır. . Filmizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. Yasal bildilerinizi ve diğer konularda bizimle iletişime geçmeniz için mail adresimiz filmiizleorg@gmail.com Mesajınız en geç 24 saat içinde cevaplanacaktır.

Sitemiz Filmiizle.org , Google arama motorunda ,Film İzle ve ve diğer Erotik Film izle ile alakalı akraba kelimelerden almaktadır.
Bunlar Popüler:  Korku Filmleri- Aksiyon filmleri Aşk Filmleri- Komedi Filmleri-
Dost siteler :  

- - - sinema