Filmi izle , yerli ve yabancı filmler

Filmiizle.org her an güncellenir! En son çıkan filmleri kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz.
Anasayfa - Erotik Film izle - Komedi Filmleri - Korku Filmleri - Bize Yazın - Yardım!

Otostop (Sevda Demirel) Erotik

25 Haziran 2010 Yazan admin

Otostop

Yapım:  1996 ~ Türkiye
Tür: Erotik
Yönetmen:  Sami Güçlü
Film Hakkında : Orhan Ege kıyılarında yaşayan bir iş adamıdır… 4 yıl önce Deniz’le Deniz otostop yaparken tanışırlar. Bir süre sonra evlenirler. Çok mutludurlar. 4.yıl dönümlerinde Önen Oteli’nde kendilerine bir tatil ayarlayıp oraya giderler. Daha sonra Orhan iş için Antalya’ya çağrılır. Yolda Ümit’le tanışırlar. Ümit Deniz’in daha önceki erkek arkadaşıdır. Ümit’ i de alarak Antalya’ya hareket ederler. Ümit bir soygun sonrası yeni hapisten çıkmıştır. Deniz Ümit’le yaşadığı birtakım olaylardan sonra kendisine yeni bir kimlik arayışı içerisine girmiştir. Ve Orhan’la evlenmiştir. Ümit daha sonra Deniz’in izini bulur ve motorsikleti bozulmuş gibi yapıp Deniz’le Orhan’ın arabasına biner. Yol boyunca çift erotik görüntüler sergilerler. Ümit Deniz’e zorla esrar içirir. Orhan’ın ellerini bağlayıp Deniz’e tecavüze başlamıştır.

Etiketler: , , , , , ,
Kategori Romantik Filmler, Yerli Erotik Filmler

Yeni Eklenen Filmler

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Filmiizle.org sitesindeki videolar tamamen tanıtım amacıyla eklenmiş olup , embed kodları ile Yahoo video , Google video vb.. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Filmiizle.org sitemizde bulunan erotik kategorisine 18 yaş altındakilerin girmesi yasaktır. . Filmizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. Yasal bildilerinizi ve diğer konularda bizimle iletişime geçmeniz için mail adresimiz filmiizleorg@gmail.com Mesajınız en geç 24 saat içinde cevaplanacaktır.

Sitemiz Filmiizle.org , Google arama motorunda ,Film İzle ve ve diğer Erotik Film izle ile alakalı akraba kelimelerden almaktadır.
Bunlar Popüler:  Korku Filmleri- Aksiyon filmleri Aşk Filmleri- Komedi Filmleri-
Dost siteler :  

- - - sinema