Filmi izle , yerli ve yabancı filmler

Filmiizle.org her an güncellenir! En son çıkan filmleri kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz.
Anasayfa - Erotik Film izle - Komedi Filmleri - Korku Filmleri - Bize Yazın - Yardım!

Sen Ne Dilersen Film İzle

03 Kasım 2010 Yazan admin

Sen Ne Dilersen

Filmin Puanı: 6.3 (imdb)
Yapım:2005 ~ Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen:Cem Başeskioğlu
Film Hakkında: İki kız kardeşin aynı adama aşık olması üzerine Eleni kardeşinden hızlı davranarak Stavro ile evlenir. Ailesini bırakarak sevdiği adamla birlikte gider. Aradan yıllar geçer Stavro ölür. Eleni ise özürlü kızıyla birlikte bir başına kalmıştır, ayrıca Eleni kanser hastasıdır. Son bir umut olarak terkettiği ailesinin kapısını tekrar çalar fakat o kapıda suratına kapanır. Tüm umutları biten Eleni dua etmek için Kiliseye gider. Kilisede yolları Hırsız Musa ile kesişecektir. Musa ile tanıştıktan sonra ikisininde hayatı değişecektir.

Kısım 1

Kısım 2

Kısım 3

Kısım 4

Kısım 5

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Kategori Dram Filmleri

Yeni Eklenen Filmler

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Filmiizle.org sitesindeki videolar tamamen tanıtım amacıyla eklenmiş olup , embed kodları ile Yahoo video , Google video vb.. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Filmiizle.org sitemizde bulunan erotik kategorisine 18 yaş altındakilerin girmesi yasaktır. . Filmizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. Yasal bildilerinizi ve diğer konularda bizimle iletişime geçmeniz için mail adresimiz filmiizleorg@gmail.com Mesajınız en geç 24 saat içinde cevaplanacaktır.

Sitemiz Filmiizle.org , Google arama motorunda ,Film İzle ve ve diğer Erotik Film izle ile alakalı akraba kelimelerden almaktadır.
Bunlar Popüler:  Korku Filmleri- Aksiyon filmleri Aşk Filmleri- Komedi Filmleri-
Dost siteler :  

- - - sinema