BENZER FİLMLER

Sinyal Türkçe Dublaj Full İzle

Sinyal Türkçe Dublaj Full İzle
PUAN : 5.0
  • İzlenme: 14104
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Nick ve Jonah üniversite birinci sınıf bilişim teknolojisi bölümünde okuyan ve o bölümde uzmanlaşmaya çalışan iki öğrencidir.Bilgisayar konusunda gayet başaralı olan gençlerin tutkularındn biride hackerlıktır.Nick in kız arkadaşı Hailey başka bir üniversiteye okumak için gidecektir.Nick ve Jonah onu yalnız göndermeyip onu okula kendileri götürecektir.Göçmen lakabı kullanan başka biri de bu gençlerin peşindedir.ortak yanları ise hackerlıktır.gençler Göçmenle buluşmak istemektedirler fakat yerini bir türlü tespit edemezler.Müthiş heyecean verici olaylarda tam bu esnada gelişir. İyi Seyirler.
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
erdoğan 24 Şubat 2015, Salı
aman sakın....
Avatar
Ziyaretçi
Ersin 28 Şubat 2015, Cumartesi
arkadaşlar illa izliycem diyen varsa izlesin ama başı ve sonu amacı olmayan çok çok saçma bir film normalde filmlere çok fazla yorum yapmam ama gercekten çok kötü
Avatar
Ziyaretçi
iltat 08 Mart 2015, Pazar
gördümde bu kadar saçma sapan bir flim görmedim
Avatar
Ziyaretçi
Joe 14 Şubat 2016, Pazar
filmi nerenizle seyrediyorsunuz? Bence Hayal gücü çok yüksek bir kurgu film. Biyografi filmi izleyin ozaman bunların yerine olumsuz yorum yapmayın herkes aynı değil. Bilimkurgu adı altında film izliyorsan bunları saçma bulamazsın adı üstünde bilim(kurgu)