BENZER FİLMLER

Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle

Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle
PUAN : 5.0
  • İzlenme: 7966
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
KEREM 27 Ocak 2015, Salı
Çok güzel bir hikayenin muhteşem oyunculuklarla buluşmasıyla tadına doyum mümkün olmayan bir yapıt. Flimi çekenler kadar bizlere sunma emeğini gösteren film izle ailesine sonsuz teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Semih 06 Şubat 2015, Cuma
Film gerçekten çok güzel fakat filmi ilk açtığınızda çıkan filmin konusunu anlatan şu yazıda ; ''Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.'' sadece Hank ismi doğrudur. Filmin konusuyla hiç bir alakası yoktur. Bunun haricinde film olağan üstü güzelliktedir. Ailenizle veya kendinize zaman ayırıp izlenebilecek bir filmdir. Bilginize şimdi iyi seyirler.